Administrative & Finance Division | UNIVERSITY AGRICULTURE PARK
» STAFF DIRECTORY » Administrative & Finance Division

Administrative & Finance Division

PEJABAT PENGARAH
 
PEJABAT PENTADBIRAN

Prof. Madya. Dr. Yahya Awang 
Pengarah


Tel. : +60389467301
Faks :+60389424076
Email : yahya_awg@upm.edu.my (Google Scholar)

Pn. Hjh. Noorul Huda binti Abd. Hamid
Ketua Pentadbiran (Pengurusan & Perkhidmatan)


Pegawai Pertanian (G54)
Tel. : +6038967430
Faks : +60389464076
Email : nhah@upm.edu.my


Tn. Hj. Abdull Ghaffar bin Othman
Ketua Pentadbiran (Penjanaan & Operasi)


Pegawai Pertanian (G52)
Tel. : +60389467429
Faks : +60389464076
Email : aghaffar@upm.edu.my

En. Roslin bin Ismail 

Penolong Pegawai Pertanian (G32)
Tel. : +60389464076
Faks : +60389424076
Email : roslin@upm.edu.my

Pn. Hafidzah binti Nor Ismail

Setiausaha Pejabat (N29)
Tel. : +60389467301
Faks : +60389424076
Email : hafidzahnor@upm.edu.my

SEKSYEN PENTADBIRAN

Pn. Siti Jumaah binti Osman

Pegawai Tadbir (N44)
Tel. : +60389467307
Faks : +60389424076
Email : sitie@upm.edu.my

En. Uzaini bin Mohammad Yusoff

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60389467294
Faks : +60389424076
Email : uzaini@upm.edu.my
  

En. Harichandra a/l Sinnasalam

Pembantu Operasi (N11)
Tel. : +60389467284
Faks : +60389424076
Email : chandra@upm.edu.my
   

SEKSYEN KEWANGAN

En. Norrzuan bin Yusof
(Kursus Persaraan)
Pegawai Tadbir (N44)
Tel. : +60389467293
Faks : +60389424076
Email : norrzuan@upm.edu.my

En. Mohd. Ghazali bin Mohamad

Pembantu Tadbir (P/O) (N22)
Tel. : +60389467306
Faks : +60389464076
Email : mghaz@upm.edu.my
En. Azhar bin Omar

Pembantu Tadbir (P/O) (N22)
Tel. : +60389467284
Faks : +60389424076
Email : azha@upm.edu.my

Pn. Rubiah binti Ghazali

Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Tel. : +60389467288
Faks : +60389424076
Email : rubiah79@upm.edu.my
Pn. Mariani binti Ardi

Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Tel. : +60389467282
Faks : +60389424076
Email : mariani_a@upm.edu.my

SEKSYEN JAMINAN KUALITI DAN LATIHAN

Cik Siti Hasura binti Surate

Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Tel. : +60389467282
Faks : +60389424076
Email : hasura@upm.edu.my


       

 

Updated:: 26/06/2018

MEDIA SHARING

C1537872563