Bahagian Nurseri Hiasan Dan Rekreasi | UNIVERSITY AGRICULTURE PARK
» STAFF DIRECTORY » Bahagian Nurseri Hiasan dan Rekreasi

Bahagian Nurseri Hiasan dan Rekreasi

 

Cik Wan Suhana binti Wan Talib

Pegawai Pertanian (G44)
Tel. : +60397697287/1275
Faks : +60397697285
Email : wansuhana@upm.edu.my
  

Pn. Nor Baizura binti Md. Yusof

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60397697290
Faks : +60397697285
Email : nbaizura@upm.edu.my
Pn. Yusniza binti Yusof

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60397697297
Faks : +60397697285
Email : yusniza@upm.edu.my

Pn. Ruziyana binti Arshad

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60397697293
Faks : +60397697285
Email: ruziyana@upm.edu.my
Pn. Nor Kamilah bin Ab. Salam

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60397697295
Faks : +60397697285
Email : as_kamilah@upm.edu.my

En. Roslay bin Osman

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60389467282
Faks : +60389424076
Email : roslay_osman@upm.edu.my
En. Muhammad Nor Hanafi bin Bujal

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60389467282
Faks : +60389424076
Email : m_norhanafi@upm.edu.my

    Pn. Noor Junaidah binti Ahmad

Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60389467282
Faks : +60389424076
Email : n_junaidah@upm.edu.my
       
Pn. Sarimah binti Ibrahim

Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60389467288
Faks : +60389424076
Email : sari@upm.edu.my
En. R Ahmad Zaidi bin Zainal
Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60389467282
Faks : +60389424076
Email :  razaidi@upm.edu.my

 

Updated:: 30/05/2019 [shazry]

MEDIA SHARING

C1560897900