Farm Engineering Division | UNIVERSITY AGRICULTURE PARK
» STAFF DIRECTORY » Farm Engineering Division

Farm Engineering Division

BAHAGIAN KEJURUTERAAN LADANG

Pn. Siti Rohani binti Asari

Pegawai Pertanian (G44)
Tel. : +60389467306
Email : sitirohani@upm.edu.my

 

Cik Junizawati binti Mohd. Zin
(Projek Khas Vegescape)

Pegawai Pertanian (G44)
No Tel : +60389471396
Email : junizawati@upm.edu.my
   

En. Khairul Izwan bin Ramili

Penolong Pegawai Pertanian (G32)
Tel. : +60389467306
Email : kir@upm.edu.my
En. Wan Ahmad Kailane bin Wan Mohamed

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60389467306
Email : kailane@upm.edu.my

En. Mohd. Akmal bin Che Anuar

Penolong Jurutera (J36)
Tel. : +60389467306
Email : m_akhmal@upm.edu.my
En. Azril bin Abbas

Penolong Jurutera (J29)
Tel. : +60389467306
Email : a_azril@upm.edu.my

En. Mohd. Rosmainie bin Rasly

Penolong Jurutera (J29)
Tel. : +60389467306
Email : rosmainie@upm.edu.my
   

En. Mohd. Paroji bin Kemat

Pemandu Kenderaan (H14)
Tel. : +60389467306
Email : paroji@upm.edu.my
Pn. Shimir Nadiah binti Abd. Manan

Pembantu Operasi (N11)
Tel. : +60389467287
Email : shimir@upm.edu.my

       

En. Zailan bin Pardi

Pemandu Kenderaan (H11)
Tel. : +60389467306
Email : zpardi@upm.edu.my
En. Batong anak Sa'ah

Pemandu Kenderaan (H11)
Tel. : +60389467306
Email : batong@upm.edu.my

En. Azly bin Abdul Jalil

Pemandu Kenderaan (H11)
Tel. : +60389467306
Email : mohdazly@upm.edu.my
En. Mohd. Johari bin Mohd. Mustafa

Pemandu Kenderaan (H11)
Tel. : +6038946 7306
Email : johari_upm@upm.edu.my

En. Mohd. Khairil bin Zainal Abidin

Pemandu Kenderaan (H11)
Tel. : +60389467306
Email : m_khairil@upm.edu.my
En. Marzuki bin Mohd

Pemandu Kenderaan (H11)
Tel. : +60389467306
Email : m_marzuki@upm.edu.my

En. Zulkifliy bin Ibrahim

Pemandu Kenderaan (H11)
Tel. : +60389467306
Email : i_zui@upm.edu.my
En. Idris bin Bani

Pemandu Kenderaan (H11)
Tel. : +60389467306
Email : idris_bani@upm.edu.my

En. Muhammad Rashidi bin Kamis

Pemandu Kenderaan (H11)
Tel. : +60389467306
Email : shidi_kamis@upm.edu.my
En. Kamal Azreen bin Kamarun

Pemandu Kenderaan (H11)
Tel. : +60389467306
Email : kamalazreen@upm.edu.my

En. Rusli bin Ishak

Pembantu Awam (H14)
Tel. : +60389467287
Email : rusis@upm.edu.my
En. Roslan bin Kasim

Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60389467287
Email : lan_kasim@upm.edu.my

       

 

Updated:: 27/05/2018 [shazry]

MEDIA SHARING

C1542572647