Bahagian Pengeluaran Bahan Tanaman Dan Hatceri | TAMAN PERTANIAN UNIVERSITI
» DIREKTORI STAF » Bahagian Pengeluaran Bahan Tanaman dan Hatceri

Bahagian Pengeluaran Bahan Tanaman dan Hatceri

BAHAGIAN PENGELUARAN BAHAN TANAMAN DAN HATCERI

rozaidi

En. Md. Rozaidi bin Md. Yusof
Ketua Bahagian Pengeluaran Bahan Tanaman dan Hatceri

Pegawai Pertanian (G44)
Tel. : +60397691399
Fax.: +0397697285

Email : mdrozaidi@upm.edu.my


 

syedghazali En. Syed Ghazali Jalalulin bin Syed Hassan

Penolong Pegawai Pertanian (G32)
Tel. : +60397697974
Email : syedghazali@upm.edu.my
kharizan En. Mohd. Kharizan bin Suriati

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60397697975
Email : mkharizan@upm.edu.my

rosman En. Mohd. Rosman bin Jamaludin

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60397691396
Email : m_rosman@upm.edu.my
   

kalaivani Pn. Kalaivani a/p Palani

Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60389471397
Email : p_kalaivani@upm.edu.my
rostam En. Rostam bin Kasim

Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60389471397
Email : k_rostam@upm.edu.my

fauzi En. Ahmad Fauzi bin Hj. Sharif

Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60389471397
Email : fauzi_sharif@upm.edu.my
hanif En. Mohd. Hanif b. Kamarudin

Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60389471397
Email : mohdhanif_k@upm.edu.my

Kemaskini:: 09/07/2019 [syedghazali]

PERKONGSIAN MEDIA

B1566794671