Administrative & Finance Division | UNIVERSITY AGRICULTURE PARK
» STAFF DIRECTORY » Administrative & Finance Division

Administrative & Finance Division

PEJABAT PENGARAH
 
PEJABAT PENTADBIRAN

Prof. Madya. Dr. Yahya Awang 
Pengarah


Tel. :  +60397697301
Faks :+60397697285
Email : yahya_awg@upm.edu.my (Google Scholar)

Prof. Madya. Dr. Mohd Hezmee Mohd Noor
Timbalan Pengarah


Tel. :  +60397697301
Faks :+60397697285
Email : hezmee@upm.edu.my


Pn. Hjh. Noorul Huda binti Abd. Hamid
Ketua Pentadbiran (Pengurusan & Perkhidmatan)


Pegawai Pertanian (G54)
Tel. :  +60397697430
Faks :+60397697285
Email : nhah@upm.edu.my


Tn. Hj. Abdull Ghaffar bin Othman
Ketua Pentadbiran (Penjanaan & Operasi)


Pegawai Pertanian (G52)
Tel. :  +60397697429
Faks :+60397697285
Email : aghaffar@upm.edu.my

En. Roslin bin Ismail 

Penolong Pegawai Pertanian (G32)
Tel. :  +60397697973
Faks :+60397697285
Email : roslin@upm.edu.my

Pn. Hafidzah binti Nor Ismail

Setiausaha Pejabat (N29)
Tel. :  +60397697301
Faks :+60397697285
Email : hafidzahnor@upm.edu.my

SEKSYEN PENTADBIRAN

Pn. Siti Jumaah binti Osman

Pegawai Tadbir (N44)
Tel. :  +60397697286
Faks :+60397697285
Email : sitie@upm.edu.my

   

En. Harichandra a/l Sinnasalam

Pembantu Operasi (N11)
Tel. :  +60397697281
Faks :+60397697285
Email : chandra@upm.edu.my
   

SEKSYEN KEWANGAN

   

En. Mohd. Ghazali bin Mohamad

Pembantu Tadbir (P/O) (N22)
Tel. :  +60397697277
Faks :+60397697285
Email : mghaz@upm.edu.my
   

Pn. Rubiah binti Ghazali

Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Tel. :  +60397697288
Faks :+60397697285
Email : rubiah79@upm.edu.my
Pn. Mariani binti Ardi

Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Tel. :  +60397697282
Faks :+60397697285
Email : mariani_a@upm.edu.my

SEKSYEN JAMINAN KUALITI DAN LATIHAN

Cik Siti Hasura binti Surate

Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Tel. :  +60397697281
Faks :+60397697285
Email : hasura@upm.edu.my


En. Adrullizam bin Adnan

Pembantu Awam (H11)
Tel. :  +60397697281
Email:adrullizam@upm.edu.my

   

 

Updated:: 27/05/2019 [shazry]

MEDIA SHARING

B1566813464