Administrative & Finance Division | UNIVERSITY AGRICULTURE PARK
» STAFF DIRECTORY » Administrative & Finance Division

Administrative & Finance Division

 

PEJABAT PENGARAH

         
Prof. Madya. Dr. Yahya Awang 
Pengarah (DS53)

Tel. :  +60397697301
Faks :+60397697285
Email : yahya_awg@upm.edu.my (Google Scholar)
 
 
 
         
Prof. Madya. Dr. Mohd Hezmee Mohd Noor
Timbalan Pengarah (DS54)


Tel. :  +60397697301
Faks :+60397697285
Email : hezmee@upm.edu.my
     
         
Pn. Hafidzah binti Nor Ismail
Setiausaha Pejabat (N29)
Tel. :  +60397697301
Faks :+60397697285
Email : hafidzahnor@upm.edu.my
     

 

BAHAGIAN PENTADBIRAN DAN PERKHIDMATAN

         

Pn. Hjh. Noorul Huda binti Abd. Hamid
Ketua Bahagian (Pentadbiran & Perkhidmatan)


Pegawai Pertanian (G54)
Tel. :  +60397697430
Faks :+60397697285
Email : nhah@upm.edu.my
     SEKSYEN PENTADBIRAN DAN KEWANGAN
         

En. Jamali bin Janib
Ketua Seksyen Pentadbiran dan Kewangan
 
Penolong Pendaftar Kanan (N44)
Tel. :  +60397697365
Faks :+60397697285
Email : jamali@upm.edu.my

En. Mohd. Ghazali bin Mohamad

Pembantu Tadbir (P/O) (N22)
Tel. :  +60397697277
Faks :+60397697285
Email : mghaz@upm.edu.my
   
Pn. Mariani binti Ardi

Pembantu Tadbir (P/O) (N22)
Tel. :  +60397697282
Faks :+60397697285
Email: mariani_a@upm.edu.my
                                   

Pn. Rubiah binti Ghazali

Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Tel. :  +60397697288
Faks :+60397697285
Email : rubiah79@upm.edu.my
 

 
Cik Siti Hasura binti Surate

Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Tel. :  +60397697281
Faks :+60397697285
Email : hasura@upm.edu.my
 
Pn. Siti Nurdieyana binti Jamal 

Pembantu Awam (N11)
Tel. :  +60397697301
Faks :+60397697285
Email: nurdieyana@upm.edu.my
 
Cik Siti Norain binti Ngadenan 

Pembantu Awam (N11)
Tel. :  +60397697301
Faks :+60397697285
Email: sitinorain@upm.edu.my
SEKSYEN PROJEK KHAS
         
Cik Junizawati binti Mohd. Zin
Ketua Seksyen Projek Khas

Pegawai Pertanian (G44)
No Tel : +60397697289              
Faks:+60397697285
Email : junizawati@upm.edu.my
     

 

En. Fahmee bin Hamzah 

Pembantu Awam (N11)
Tel. :  +60397697301
Faks :+60397697285
Email: fahmee@upm.edu.my
     
En. Muhammad Safwan bin Mohd Nasir

Pembantu Awam (N11)
Tel. :  +60397697301
Faks :+60397697285
Email: safwan@upm.edu.my

 

En. Uzairy Afiq bin Johari 

Pembantu Awam (N11)
Tel. :  +60397697301
Faks :+60397697285
Email: uzairy@upm.edu.my
     
Pn. Maslissa binti Mustafa

Pembantu Awam (N11)
Tel. :  +60397697301
Faks :+60397697285
Email: nurdieyana@upm.edu.my
En. Adrullizam bin Adnan 

Pembantu Awam (N11)
Tel. :  +60397697301
Faks :+60397697285
Email: adrullizam@upm.edu.my
     

 

BAHAGIAN PENJANAAN DAN OPERASI

Tn. Hj. Abdull Ghaffar bin Othman
Ketua Bahagian (Penjanaan & Operasi)


Pegawai Pertanian (G52)
Tel. :  +60397697429
Faks :+60397697285
Email : aghaffar@upm.edu.my
SEKSYEN PENGAJARAN DAN PENYELIDIKAN
 
En. Roslin bin Ismail

Penolong Pegawai Pertanian (G36)
Tel. :  +60397697973
Faks :+60397697285
Email: roslin@upm.edu.my
     
SEKSYEN PENJANAAN DAN PEMASARAN
 
Pn. Hjh. Azlina binti Mohammad
Ketua Seksyen Penjanaan dan Pemasaran
Penolong Pegawai Pertanian (G32)
Tel. :  +60397697973
Faks :+60397697285
Email: azlina@upm.edu.my

 

 
Pn. Nooranisa binti Said

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. :  +60397697973
Faks :+60397697285
Email: azlina@upm.edu.my
  
 
   
Pn. Sarimah binti Ibrahim

Pembantu Awam (N11)
Tel. :  +60397697301
Faks :+60397697285
Email: sarimah@upm.edu.my
  
 

 

 

Updated:: 14/10/2019 [shazry]

MEDIA SHARING

C1573521530