Bahagian Ternakan | TAMAN PERTANIAN UNIVERSITI
» DIREKTORI STAF » Bahagian Ternakan

Bahagian Ternakan

BAHAGIAN TERNAKAN

Mohd. Tarmizi bin Ishak
Ketua Bahagian Ternakan

Pegawai Pertanian (G48)
Tel. : +60397697977/7979
Email : motarmizi@upm.edu.my

SEKSYEN RUMINAN BESAR

Aznida binti Che Alli

Pegawai Pertanian (G44)
Tel. : +60397697978/7979
Email : aznida@upm.edu.my

Rijalana bin Ab. Ghani

Penolong Pegawai Pertanian (G32)
Tel. : +60397697984/7979
Email : rijal@upm.edu.my
Mohammad Sallehhuden bin Samah

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60397697987/7979
Email : sallehhuden@upm.edu.my

Mustafa Fahmi bin Nazri

Pembantu Veterinar (G22)
Tel. :+60397697989/7979
Email : m_fahmi@upm.edu.my
Shafinash Aida binti Ngadenan

Pembantu Veterinar (G22)
Tel. : +60397697989/7979 
Email : shafinash@upm.edu.my

    Fairulnizam bin Amir

Pembantu Veterinar (G19)
Tel. : +60397697989/7979 
Email : fairulnizam@upm.edu.my

Shahril Anuar bin Mohd. Taib

Pembantu Veterinar (G19)
Tel. : +60397697989/7979 
Email : shahrilanuar@upm.edu.my
Muhamad Zulhelmi bin Zamri

Pembantu Veterinar (G19)
Tel. :+60397697989/7979 
Email : muhdzulhelmi@upm.edu.my

       

SEKSYEN RUMINAN KECIL

Dr. Muhammad Azrolharith bin Rashid

Pegawai Veterinar (GV41)
Tel. : +60397697980/7979 
Email : mahr@upm.edu.my
  

Mohamad Mahfuz bin Mohd. Marzuki

Penolong Pegawai Veterinar (G32)
Tel. : +60397697985/7979
Email : mahfuz_marzuki@upm.edu.my
   

Zulfakarudin bin Zamri

Pembantu Veterinar (G22)
Tel. : +60397697989/7979
Email : zulfakarudin@upm.edu.my
Azrul Hisham bin Mohd. Yusof

Pembantu Veterinar (G19)
Tel : +60397697989/7979
Email : azrulhisham@upm.edu.my

Mohd. Akmal bin Kulop

Pembantu Veterinar (G19)
Tel. : +60397697989/7979
Email : mohdakmal@upm.edu.my
   
Jeeva a/l Krishnan

Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60397697989/7979
Email : jeeva_krish@upm.edu.my
Nur Fatin Hanani binti Mustaffa

Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60397697989/7979
Email : nurfatin@upm.edu.my

SEKSYEN EKUIN DAN PASTURA

En. Helmi Azro bin Mohd. Hassan

Pegawai Pertanian (G44)
Tel. : +60397697298/7997/7991
Faks : +60397697285
Email : azro@upm.edu.my
 

Norazizam binti Che Mud

Penolong Pegawai Veterinar (G32)
Tel. : +60397697992/7997 
Email : norazizam@upm.edu.my
Mohd. Kamil bin Salehuddin

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60397697992/7997 
Email : mks@upm.edu.my

    Mohammad Nizwan bin Ibrahim

Pembantu Veterinar (G22)
Tel. : +60397697992/7997
Email : mnizwan@upm.edu.my

Sharizal bin Shahak

Pembantu Veterinar (G19)
Tel. : +60397697992/7997
Email : sharizal@upm.edu.my
   

Muhamad Azmi bin Baharudin

Pembantu Veterinar (G19)
Tel. :+60397697992/7997
Email : m_azmibaha@upm.edu.my
Norrulfaiz bin Rahmat

Pembantu Veterinar (G19)
Tel. : +60397697992/7997
Email : norrulfaiz@upm.edu.my

Roasmawi bin Rosdi

Pembantu Veterinar (G19)
Tel. :+60397697992/7997
Email : roasmawi@upm.edu.my
Alif Asywan bin Kaduwadi

Pembantu Veterinar (G19)
Tel. : +60397697992/7997
Email : a_asywan@upm.edu.my

Mohd. Zaki bin Lokman

Pemandu Kenderaan (H11)
Tel. : +60397697992/7997
Email : ml_zaki@upm.edu.my
Ismail bin Mat Ajap

Atendan Haiwan (G11)
Tel. : +60397697992/7997
Email : m_ismail@upm.edu.my

Kemaskini:: 31/05/2019 [shazry]

PERKONGSIAN MEDIA

B1566797305