Crop Division | UNIVERSITY AGRICULTURE PARK
» STAFF DIRECTORY » Crop Division

Crop Division

BAHAGIAN TANAMAN

En. Zainalabidin bin Abd. Wahid
Ketua Bahagian Tanaman


Pegawai Pertanian (G48)
Tel. :  +60397697926
Faks :+60397697285
Email : zaaw@upm.edu.my

SEKSYEN TANAMAN INDUSTRI

En. Muhammad Fitri bin Abu Muntalib

Pegawai Pertanian (G44)
Tel. :  +60397697311
Faks :+60397697285
Email : m_fitri@upm.edu.my

En. Abu Hanafiah bin Zawawi

Penolong Pegawai Pertanian (G32)
Tel. : +60397691268
Email : a_hanifah@upm.edu.my
   

En. Mohamad Harlizan bin Mohamad Darus

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60397697814
Email : mhmd@upm.edu.my
En. Muhd. Rizal bin Che Jid

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60397697929
Email : cj_rizal@upm.edu.my

Gopal a/l Gurunathan

Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60397697929
Email : gopal@upm.edu.my
   

SEKSYEN TANAMAN LADANG

En. Kamarul Zaidi bin Abd. Ghani

Pegawai Pertanian (G44)
Tel. :  +60397697428
Faks :+60397697285
Email : kamarulzaidi@upm.edu.my

En. Mohamad Faiz bin Mohamad Shapie

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60397697933
Email : m_faiz@upm.edu.my
En. Zafarissham bin Zakaria

Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60397697933
Email: zafarissham@upm.edu.my
Pn. Faridah binti Mat Ajab

Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60397697933
Email : faridahma@upm.edu.my
En. Noor Hisham bin Adnan

Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60397697933
Email : noorhisham@upm.edu.my

SEKSYEN BUAH-BUAHAN

En. Ahmad Shazry bin Supi

Pegawai Pertanian (G44)
Tel. : +60397697317
Faks :+60397697285
Email : shazry@upm.edu.my

Tn. Hj. Firdaus bin Kardi

Penolong Pegawai Pertanian (G32)
Tel. : +60397697940
Email : firty@upm.edu.my
En. Mohd. Husni bin Harmin

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60397697943
Email : m_husni@upm.upm.edu.my

Tn. Hj. Zulkaple bin Naton

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60397697949
Email : znaton@upm.edu.my
En. Zulkarnain bin Sharudin

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60397697950
Email : zulshar@upm.edu.my

En. Noor Khamarul Rieza bin Mohd. Lokman

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60397697951
Email : noor_rieza@upm.edu.my
En. Ahmad Firdaus bin Mokhtar

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60397697953
Email : fir_mokhtar@upm.edu.my

En. Mohd. Hazleen bin Md. Amin

Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60397697951
Email : mhma@upm.edu.my
En. Rosly bin Bahrin

Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60397697953
Email : roslyrin@upm.edu.my

       

SEKSYEN SAYURAN

Shuhaimi bin Ab. Rahim

Pegawai Pertanian (G44)

Faks :+60397697285
Tel. : +60397697991
Email : shuhaimi_rahim@upm.edu.my
 


En. Abd. Hamid bin Asmawi

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60397697296
Email : hamid_as@upm.edu.my
Pn. Aslinah binti Adnan

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60397697957
Email : aslinah@upm.edu.my

En. Sayyidina Hamzah bin Muhammad @ Mamat

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60397697961
Email : saiyyidina@upm.edu.my
Cik Nor Alauyah @ Nor Eda binti Musa

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60397697960
Email : alauyah@upm.edu.my

 En. Khairul Aslim bin Abdul Rauf

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60397697958
Email : khairulaslim@upm.edu.my
   

En. Noor Afifi bin Sakur

Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60397697961
Email : noor_afifi@upm.edu.my
Pn. Sarimah binti Khairudin

Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60397697961
Email : khasarimah@upm.edu.my

       

SEKSYEN AGROTEKNOLOGI

Pn. Hjh. Maininah binti Tahir

Pegawai Pertanian (G44)
Tel. :  +60397691271
Faks :+60397697285
Email : main@upm.edu.my

Pn. Robi binti Saad

Penolong Pegawai Pertanian (G36)
Tel. : +60397691273
Email : robis@upm.edu.my
Pn. Nor Aishah binti Ismail

Penolong Pegawai Pertanian (G32)
Tel. : +60397697954
Email : nor_aishah@upm.edu.my

Pn. Zaliza binti Mahat

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60397691274
Email : zaliza@upm.edu.my
Pn. Hafidah binti Yaakob

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60397697955
Email : hafidah_upm@upm.edu.my

En. Mohamad Imran bin Omar
(Cuti Belajar)


Pembantu Pertanian (G17)
Tel. : +60389467294
Email : mimran@upm.edu.my
En. Mohd. Hafiidzul bin Haridan

Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60397697955
Email : hafiidzul@upm.edu.my

Pn. Suzilawati binti Abu Hanipah

Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60397697955
Email : suzilawati@upm.edu.my
Pn. Azizah binti Hamid

Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60397697955
Email : a_hamid@upm.edu.my

 

 

Updated:: 27/05/2019 [shazry]

MEDIA SHARING

C1573519783