Livestock Division | UNIVERSITY AGRICULTURE PARK
» STAFF DIRECTORY » Livestock Division

Livestock Division

BAHAGIAN TERNAKAN

En. Mohd. Tarmizi bin Ishak
Ketua Bahagian Ternakan

Pegawai Pertanian (G48)
Tel. : +60397697977/7979
Email : motarmizi@upm.edu.my

SEKSYEN RUMINAN BESAR

Pn. Aznida binti Che Alli

Pegawai Pertanian (G44)
Tel. : +60397697978/7979
Email : aznida@upm.edu.my

En. Rijalana bin Ab. Ghani

Penolong Pegawai Pertanian (G32)
Tel. : +60397697984/7979
Email : rijal@upm.edu.my
En. Mohammad Sallehhuden bin Samah

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60397697987/7979
Email : sallehhuden@upm.edu.my

Pn. Norazizam binti Che Mud

Penolong Pegawai Veterinar (G32)
Tel. : +60397697992/7997 
Email : norazizam@upm.edu.my
Pn. Shafinash Aida binti Ngadenan

Pembantu Veterinar (G22)
Tel. : +60397697989/7979 
Email : shafinash@upm.edu.my

   En. Mustafa Fahmi bin Nazri

Pembantu Veterinar (G22)
Tel. :+60397697989/7979
Email : m_fahmi@upm.edu.my
En. Ismail bin Mat Ajap

Atendan Haiwan (G11)
Tel. : +60397697992/7997
Email : m_ismail@upm.edu.my

 En. Muhamad Zulhelmi bin Zamri

Pembantu Veterinar (G19)
Tel. :+60397697989/7979 
Email : muhdzulhelmi@upm.edu.my
En. Shahril Anuar bin Mohd. Taib

Pembantu Veterinar (G19)
Tel. : +60397697989/7979 
Email : shahrilanuar@upm.edu.my

       

SEKSYEN RUMINAN KECIL

Dr. Muhammad Azrolharith bin Rashid

Pegawai Veterinar (GV41)
Tel. : +60397697980/7979 
Email : mahr@upm.edu.my
  

En. Mohamad Mahfuz bin Mohd. Marzuki

Penolong Pegawai Veterinar (G32)
Tel. : +60397697985/7979
Email : mahfuz_marzuki@upm.edu.my
   

En. Zulfakarudin bin Zamri

Pembantu Veterinar (G22)
Tel. : +60397697989/7979
Email : zulfakarudin@upm.edu.my
En. Azrul Hisham bin Mohd. Yusof

Pembantu Veterinar (G22)
Tel : +60397697989/7979
Email : azrulhisham@upm.edu.my

En. Mohd. Akmal bin Kulop

Pembantu Veterinar (G19)
Tel. : +60397697989/7979
Email : mohdakmal@upm.edu.my
   Pn. Nur Fatin Hanani binti Mustaffa

Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60397697989/7979
Email : nurfatin@upm.edu.my
En. Jeeva a/l Krishnan

Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60397697989/7979
Email : jeeva_krish@upm.edu.my
   

SEKSYEN EKUIN DAN PASTURA

En. Helmi Azro bin Mohd. Hassan

Pegawai Pertanian (G44)
Tel. : +60397697298/7997/7991
Faks : +60397697285
Email : azro@upm.edu.my 
 

 

 

En. Muhammad Nor Firdaus Mat Wazir

Penolong Pegawai Veterinar (G29)
Tel. : +60397697298/7997/7991
Faks : +60397697285
Email : m_norfirdaus@upm.edu.my
 
   En. Mohd Fawwaz bin Yaacob

Penolong Pegawai Veterinar (G29)
Tel. : +60397697298/7997/7991
Faks : +60397697285
Email : mohd.fawwaz@upm.edu.my

   
Pn. Nooranisa binti Said

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. :  +60397697973
Faks :+60397697285
Email: nooranisa_s@upm.edu.my

 
   En. Roslay bin Osman

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60389467282
Faks : +60389424076
Email : roslay_osman@upm.edu.my
En. Mohammad Nizwan bin Ibrahim

Pembantu Veterinar (G22)
Tel. : +60397697992/7997
Email : mnizwan@upm.edu.my
   En. Alif Asywan bin Kaduwadi

Pembantu Veterinar (G19)
Tel. : +60397697992/7997
Email : a_asywan@upm.edu.my

Updated:: 06/03/2020 [mahr]

MEDIA SHARING

C1594415546