Puchong Farm Division | UNIVERSITY AGRICULTURE PARK
» STAFF DIRECTORY » Puchong Farm Division

Puchong Farm Division

PUCHONG FARM DIVISION

En. Mohd Noor Azizul bin Akbarruddin
Ketua Bahagian Ladang Puchong

Pegawai Pertanian (G44)
Tel. : +60380611844
Email : maanoor@upm.edu.my

 

En. Norhaimanshah bin Ismail

Penolong Pegawai Pertanian (G29) 
Tel. : +60380611844
Email : haiman@upm.edu.my
Pn. Hafiza binti Md. Juah

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60380611844 
Email : hafizal@upm.edu.my

En. Mohd. Ismaidin bin Ismail

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60380611844 
Email : ismaidin@upm.edu.my
Cik Muriati Fauzana binti Mokhtar

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60380611844 
Email : muriati@upm.edu.my


En. Ahmad Alfan Hidayat bin Ahmad Khalili

Penolong Pegawai Pertanian (G29) 
Tel. : +60380611844
Email : alfanhidayat@upm.edu.my

   

En. Kairul Ezwan bin Yahya

Pemandu Kenderaan (H11)
Tel. : +60380611844 
Email : baharinbiru@upm.edu.my
Pn. Puvili a/p Subramaniam

Pembantu Awam (H11) 
Tel. : +60380611844 
Email : puvili@upm.edu.my

En. Baharin bin Biru

Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60380611844 
Email : isj@upm.edu.my
En. Anuar bin Apal
Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60380611844 
Email: a_anuar@upm.edu.my

En. Khairil Iswad bin Mohd. Yusof

Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60380611844 
Email : khai_iswad@upm.edu.my
En. Awang bin Bocho

Pembantu Awam (H11) 
Tel. : +60380611844 
Email : a_bocho@upm.edu.my

       

       

Updated:: 24/06/2020 [alfanhidayat]

MEDIA SHARING

C1594418217